Dietetyk kliniczny

Oferta online

Home > Oferta online

Spersonalizowany plan żywieniowy online

Spersonalizowany plan żywieniowy online to oferta skierowana do osób, które nie mają czasu na spotkanie z dietetykiem w gabinecie, bądź w formie wideorozmowy. Plan żywieniowy opracowany jest na podstawie wypełnionej ankiety, zawierającej szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowego i wysłany w formie pliku pdf na wskazany adres mailowy pacjenta.

dieta-plan-z-warzywami-i-stetoskopem-na-drewnianym-biurku

Indywidualny plan żywieniowy online

Bez wychodzenia z domu

Jeśli nie masz czasu na spotkanie z dietetykiem, a zależy Ci na otrzymaniu diety dostosowanej do twoich potrzeb i preferencji, możesz zamówić spersonalizowany plan żywieniowy opracowany przez dietetyka klinicznego. 

Opracowany dla Ciebie

Plan żywieniowy niczym nie różni się od tego wybieranego po spotkaniu z dietetykiem w gabinecie. Możesz wybrać czy opracowany plan ma być przedstawiony w formie zbioru posiłków do wyboru, czy rozpiski na każdy dzień.

Dostosowany do potrzeb

Bardzo istotne jest wypełnienie ankiety, w której zawarte są pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia, wymiarów ciała, celu, który chcesz osiągnąć oraz preferencji pokarmowych. Na tej podstawie dietetyk określi zapotrzebowanie kaloryczne i odżywcze.

Ile kosztują plany żywieniowe online?

Spersonalizowany plan na 7 dni

Do stosowania przez miesiąc 

250 zł

Spersonalizowany plan na 14 dni

Do stosowania przez 2 miesiące

400 zł
Spersonalizowany plan żywieniowy online

Krok po kroku

01

Wybierz plan i napisz wiadomość

Wybierz długość planu żywieniowego (dostępne są opcje na 7 lub 14 dni)

Napisz wiadomość na adres: kontakt@dietetyk-kliniczny.com wpisując w tytule plan żywieniowy online i podając swoje dane i nr telefonu oraz adres mailowy, na który ma być wysłany plan żywieniowy.

02

Opłać zamówienie

Opłać zamówienie przelewem na nr konta: Dietetyk kliniczny dr n. med. Sylwia Stróżyk: 33 1050 1764 1000 0093 0026 9348. 

W tytule wpisz: plan żywieniowy online 7 lub 14 dni, imię i nazwisko

03

Wypełnij ankietę

Na wskazanego maila otrzymasz ankietę do wypełnienia.

Po odesłaniu ankiety dietetyk rozpoczyna pracę nad Twoim planem żywieniowym.

Czas oczekiwania to 5 dni roboczych.

04

Otrzymaj plan i ciesz się zdrowiem

Otrzymaj spersonalizowany plan żywieniowy w formie elektronicznej z zaleceniami i sugestiami dotyczącymi posiłków.

Najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się, czy plan żywieniowy online będzie spełniał Twoje potrzeby? Ile musisz czekać na otrzymanie planu? Jak wygląda plan? Odpowiedzi znajdziesz obok. 

Gotowy plan żywieniowy otrzymasz maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty i przesłania wypełnionej ankiety. Dietetyk dokładnie analizuje Twój przypadek i układa dietę od podstaw z uwzględnieniem Twoich uwarunkowań zdrowotnych i preferencji pokarmowych, dlatego nie otrzymasz diety zaraz po złożeniu zamówienia. 

Otrzymamy plan to opracowanie na kilkanaście lub więcej stron. Zawiera plan tygodniowy w formie tabeli z możliwością wydruku i powieszenia np. na lodówkę. Kolejne strony to opis wszystkich potraw (z podziałem na posiłki, zawierający składniki posiłków, ilości w postaci miar domowych i przepisy). Przy każdej potrawie znajduje się opis wartości odżywczych (kaloryczność, ilość białka, tłuszczu, węglowodanów, błonnika). Na końcu podana jest lista zakupów.  

Ilość posiłków:

Przy wyborze planu żywieniowego możesz określić ile posiłków w ciągu dnia ma on zawierać (np. 3 – 4- 5 -6 posiłków). Możesz określić orientacyjne godziny spożywania posiłków. 

Przedstawienie planu: 

Istnieje możliwość przedstawienia planu w 2 formach. Pierwsza opcja to wydruk dniami, w której opisany jest każdy dzień po kolei. Druga opcja to wydruk posiłkami, w której najpierw przedstawione są wszystkie propozycje śniadań (7 lub 14), potem II śniadań i tak kolejnych posiłków. 

Lista zakupów:

Możesz wybrać sposób przedstawienia listy zakupów, np. na cały tydzień, na każdy dzień osobno, na 3-4 dni itp. 

Plan żywieniowy online niczym nie różni się od jadłospisu, jaki zamawia się po konsultacji w gabinecie, poza sposobem przekazywania informacji. Jest on opracowany indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb zdrowotnych i preferencji pokarmowych. Dlatego bardzo ważne jest rzetelne wypełnienie wysłanej ankiety.

Kontakt

Zadbaj o swoje zdrowie już teraz

Zamów spersonalizowany plan żywieniowy online bez wychodzenia z domu