Cennik

Oferta > Cennik

OFERTA DIETETYCZNA

Co Mogę Ci Zaoferować?

dsa

Pierwsza wizyta
(60-90 minut)

Pierwsza wizyta polega na dokładnym i wnikliwym przeanalizowaniu Twoich nawyków żywieniowych i zdrowotnych oraz historii chorób i przyjmowanych leków, przeprowadzona jest analiza składu ciała. Ustalane są cele i wstępne etapy terapii żywieniowej. Przedstawione są wskazówki dotyczące dalszej diagnostyki i zmian jakie warto wprowadzić w celu poprawy zdrowia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dlatego czas trwania pierwszej wizyty jest różny (60 - 90 minut). Po wizycie istnieje możliwość zamówienie spersonalizowanego planu żywieniowego lub specjalistycznych zaleceń żywieniowych.

Wizyta kontrolna
(30-45 minut)

Wizyta kontrolna jest niezbędnym elementem pozwalającym ocenić progres po wprowadzeniu terapii żywieniowej. Na wizycie, trwającej 30-45 minut, odbywa się analiza składu ciała, podsumowanie osiągnięć dietetycznych, rozwiązanie problemów i zaplanowanie kolejnych etapów terapii.
dsa

Indywidualne specjalistyczne zalecenia

Po wnikliwym przeprowadzeniu wywiadu żywieniowo tworzę indywidulane specjalistyczne zalecenia żywieniowe w różnych jednostkach chorobowych, często współwystępujących ze sobą. Zalecenia dostosowane do konkretnych potrzeb, wspierając skuteczne osiąganie celów zdrowotnych i żywieniowych.

Jadłospis 7 - dniowy

Jadłospis układany jest indywidualnie w oparciu o szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny przeprowadzony na pierwszym spotkaniu. Plan żywieniowy uwzględnia cele, preferencje smakowe i potrzeby zdrowotne oraz bazuje na ogólnie dostępnych produktach spożywczych. Opracowany jest na 7 dni, jednak ze względu na praktyczność i elastyczność pozwala na stosowanie przez dłuższy okres czasu (około miesiąca). Plan zawiera listę zakupów i jednostronicową wersję "na lodówkę". Czas oczekiwania na jadłospis to 7 dni licząc od ostatniej konsultacji.

Jadłospis 14 - dniowy

Rozbudowany jadłospis na 14 dni, oferuje większą różnorodność i elastyczność w osiąganiu celów zdrowotnych. Plan żywieniowy układany jest indywidualnie w oparciu o szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny przeprowadzony na pierwszym spotkaniu. Uwzględnia cele, preferencje smakowe i potrzeby zdrowotne oraz bazuje na ogólnie dostępnych produktach spożywczych. Plan zawiera listę zakupów i jednostronicową wersję "na lodówkę". Czas oczekiwania na jadłospis to 7 dni licząc od ostatniej konsultacji.

Pakiety dietetyczne

Oferuję dostosowane pakiety usług, łączące wizyty, specjalistyczne zalecenia i jadłospisy, zapewniające kompleksową opiekę dla różnych potrzeb zdrowotnych.

Zainwestuj w swoje zdrowie

Jako dietetyk kliniczny pomogę Ci przeanalizować dotychczasowy sposób odżywiania oraz wypracować indywidulane żywieniowe schematy działania, żeby długo cieszyć się zdrowiem.